Participants

Contact & Activities

Participating city

Denezhnikovo
900 inhabitants

Local contact

Сергій Артьомов
вул.Центральна, 28Б
93511 Денежникове
++380 644596183

Participation 2011

The participant is committed to:

Organising a week of activities, taking into account the focal theme.
Actions relative to the theme:
Найдієвішим заходом будь-якого проекту є особистий приклад ініціаторів проведення заходу.
Для мене відмова від моторизованих видів транспорту триває з початку 80-х років минулого століття. Навіть коли я працював головним інженером колгоспу, по господарству я пересувався переважно на велосипеді, що визивало невдоволення у голови колгоспу. В цьому він бачив загрозу своїй мобільності і мобільності інших головних спеціалістів колгоспу, котрі пересувались виключно на службових автомобілях. Але прості колгоспники бачили приклад того, що є можливість заощаджувати на утриманні службових автомобілів і були завжди на моєму боці. Мабуть, ще й тому, що вони теж пересувались на велосипедах і я був, так би мовити, «їхньою людиною».
З 2006 року, з часу, коли я працюю сільськім головою, по території села пересуваюсь виключно на велосипеді. Навіть для поїздки в районний центр на різні засідання, головним транспортом для мене є велосипед, а це – 10 км в один бік.

В цьому році при святкуванні Дня села 12 липня, вокальний ансамбль сільського Будинку культури пересувався по селу на брічці з кінською тягою.
В цей же день, вперше молодь села в кількох місцях, переважно в місцях масового відпочинку на берегу річки Айдар, провела вело флеш-моби.
Implementing one or more new permanent measure(s), which contribute(s) to modal transfer from private car to environmentally sound means of transport.
Permanent measures implemented this year:
New or improved bicycle facilities
  • Improvement of bicycle facilities (parking, locks etc)
Mobility management
  • Launch of awareness-raising campaigns