Participants

Contact & Activities

Participating city

Valmiera
24.868 inhabitants

Local contact

Brand Management and Public Relations
Līga Bieziņa
Lāčplēša iela 2, Valmiera, LV-4201, Latvia
++371 26495997

Participation 2016

The participant is committed to:

Organising a week of activities, taking into account the focal theme.
Actions relative to the theme:
16.septembrī tiks organizēta akcija “Ar velo uz darbu”, savukārt 21.septembrī tiks atzīmēta “Eiropas diena bez nāves uz ceļiem”.
16.septembrī akcijā “Ar velo uz darbu” aicinām valmieriešus atstāt automobiļus mājās un ikdienas gaitām izvēlēties videi un veselībai draudzīgo velosipēdu. Savukārt Valsts policijas pārstāvji, ar velosipēdiem apmeklējot Valmieras skolas, novērtēs ceļā sastapto un pie skolām novietoto velosipēdu atbilstību dalībai satiksmē. Novērtētie velosipēdi tiks marķēti ar apliecinājuma uzlīmi, uzslavējot atbilstošos un aicinot uz remontu sliktā stāvoklī esošos velosipēdus.
21.septembrī “Eiropas dienas bez nāves uz ceļiem” laikā Valsts policijas pārstāvji pastaigā pa Rīgas ielu Valmierā uzrunās gājējus par drošu pārvietošanos pilsētas ielās. Tiks pārrunāti ceļu satiksmes noteikumi un dažādi gājēju paradumi, kas satiksmes kustībā mēdz radīt bīstamas situācijas.
Implementing one or more new permanent measure(s), which contribute(s) to modal transfer from private car to environmentally sound means of transport.
Permanent measures implemented this year:
New or improved bicycle facilities
  • Improvement of bicycle network (creation of new lanes, extension, renovation, signposting etc)
  • Other: 2016.gadā atklāts jauns velomaršruts "Atklāj Valmieru!"