Participants

Contact & Activities

Participating city

Smiltene
12.727 inhabitants

Local contact

Smiltene municipality council
Zelma Mičule
Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, Latvija, LV4729
++371 64707866

Participation 2017

The participant is committed to:

Organising a week of activities, taking into account the focal theme.
Actions relative to the theme:
Public consultation on September 22nd in centre of Smiltene at Baznicas laukums.

22. septembrī plānots uzsākt publisko apspriešanu projektam, kurā plānota Baznīcas laukuma Smiltenē, pārbūve. Publiskā apspriešana tiks uzsākta ar pasākumu Baznīcas laukumā 22. septembrī no plkst. 11:00 līdz 14:00, kurā iedzīvotāji varēs iepazīties un izteikt viedokli par piedāvātajiem risinājumiem galvenā laukuma pilsētas centrā - Baznīcas laukuma pārbūvi. Pasākums paredz slēgt daļu stāvlaukuma, lai tur organizētu publiskās apspriešanas uzsākšanās pasākumu, kā arī lai prezentētu iedzīvotājiem pārbūves projektu, ka nākotnē pilsētas centrs varētu izskatīties savādāk, īpaši uzsverot gājēju un velobraucēju priekšrocības. Pasākuma mērķis ir noskaidrot iedzīvotāju viedokli par plānotajām pārbūvēm Smiltenes pilsētas centrā, Baznīcas laukumā.
Pasākumā piedalīsies Smiltenes novada domes Saimnieciskās nodaļas vadītāja, Attīstības un plānošanas nodaļa, kā arī projektētāji, kas gan atbildēs uz iedzīvotāju jautājumiem, gan uzklausīs viņu viedokli.
Carrying out a Car-Free Day event by closing one or more streets to traffic, and opening it to pedestrians, cyclists and public transport. This should preferably happen on 22 September to mark your town or city as part of World Car-Free Day.
Zone opened to residents on Car-Free Day:
22. septembrī tiks slēgta daļa Baznīcas laukuma stāvlaukuma, lai organizētu publiskās apspriešanas uzsākšanās pasākumu laikā no plkst. 11-14
Implementing one or more new permanent measure(s), which contribute(s) to modal transfer from private car to environmentally sound means of transport.
Permanent measures implemented this year:
New or improved bicycle facilities
  • Improvement of bicycle network (creation of new lanes, extension, renovation, signposting etc)
Pedestrianisation
  • Create or enlarge pedestrian streets