Participants

Contact & Activities

Participating city

Переріслянська ОТГ ()
8.652 inhabitants

Local contact

Відділ загальної, організаційної, кадрової та правової роботи
Гаврищук Василь
78420, вулиця Січових Стрільців, 21, село Перерісль, Надвірнянський район Івано-Франківська область
++380 976626842

Participation 2018

The participant is committed to:

Organising a week of activities, taking into account the focal theme.
16 September
Розпочнеться ЄТМ о 12:00 годині (після закінчення Богослужінь люди збираються у центрі села) у всіх селах Переріслянської ОТГ (Волосів, Гаврилівка, Перерісль, Фитьків) з інформаційних акцій з яких жителі ОТГ дізнаються про мету, основні завдання і проблеми ЄТМ
17 September
У навчальних закладах ОТГ будуть проведені інформаційно-виховні години із пропагування вело-руху та здорового способу життя. В амбулаторіях ОТГ лікарі розповідатимуть про здоровий спосіб життя та як себе поводити при наданні першої медичної допомоги.
18 September
У дошкільних навчальних закладах і у молодших класах ліцеїв ОТГ буде проведений конкурс дитячих малюнків на тему ЄТМ. Визначення переможців.
19 September
День присвячений катанню на велосипедах «Мій двоколісний друг». Дільничний офіцер поліції розповість про основні правила дорожнього руху. У бібліотеках ОТГ пройде книжкова виставка.
20 September
Проведення анкетування серед населення ОТГ щодо створення вільних пішохідних зон та територій. Пропагування здорового способу життя серед місцевого населення, а в основному, серед молоді, використовуючи для цього більш екологічні засоби пересування, такі як велосипеди, скейти та ролики.
21 September
Велоекскурсія з Переріслянської сільської ради ОТГ (с. Перерісль) до приватного музею Бойківщини (с. Фитьків), за участю керівництва, працівників апарату, вчителів та всіх небайдужих ОТГ.
22 September
Офіційне відкриття новозбудованих велопарковок. Концертна програма за участю обдарованих людей ОТГ. Нагородження переможців конкурсу дитячого малюнку, а також найактивніших учасників ЄТМ.