Participants

Contact & Activities

Participating city

Priekuļu novads ()
8.418 inhabitants

Local contact

Municipality
Ieva Fogele
Cēsu prospekts 5, Priekuļi, Priekuļu novads, LV-4126
++371 66954881

Participation 2018

The participant is committed to:

Organising a week of activities, taking into account the focal theme.
16 September
Mobilitātes nedēļas garumā bērni tiek aicināti zīmēt, līmēt utml. sagatavot darbiņu par tēmu "Diena bez auto", kādus alternatīvus pārvietošanās veidu redz bērni savā ikdienā. Darbus jāiesniedz līdz 20.septembris, jo tie tiks izstādīti apskatei 21.septembrī Dienas bez auto noslēgumā.
17 September
No 17.09. līdz 19.09. Liepas PII audzēkņi ar vecākiem tiek aicināti uz izglītības iestādi doties ar kājām vai divriteni.
18 September
Jāņmuižas PII nūjošanas pārgājiens iestādes kolektīvam.
19 September
Dienas laikā Liepas PII audzēkņi dosies pārgājienā izbaudīt rudens krāšņumu Liepas pirmssākumos - Liepasmuižā. Plkst.13:30 Ratiņu braukšana - vingrošana jaunajām māmiņām no Sporta birzītes Priekuļos. Plkst.17:30 aicināts ikviens interesents uz Nūjošanas pārgājienu. Tikšanās vieta - Sporta birzītē.
20 September
Foto orientēšanās Jāņmuižas ciemā, kurā aicināti piedalīties iestādes bērni un pieaugušie.
21 September
Diena bez auto. Dienas laikā tiks slēgta iela gar PII "Mežmaliņa", uz kuras notiks dažādas šķēršļu izbraukšanas aktivitātes, 17:00 būs velo pārbrauciens pašiem mazākajiem kopā ar vecākiem "Mežmaliņa ripo". No Sporta birzītes tiks organizēta velo orientēšanās cauri Priekuļiem ar noslēguma aktivitātēm un diskotēku.
Carrying out a Car-Free Day event by closing one or more streets to traffic, and opening it to pedestrians, cyclists and public transport. This should preferably happen on 22 September to mark your town or city as part of World Car-Free Day.
Zone opened to residents on Car-Free Day:
Tiks slēgta iela gar PII "Mežmaliņa", Priekuļos, kur notiks aktivitātes bērniem.
Implementing one or more new permanent measure(s), which contribute(s) to modal transfer from private car to environmentally sound means of transport.
Permanent measures implemented this year:
New or improved bicycle facilities
  • Improvement of bicycle network (creation of new lanes, extension, renovation, signposting etc)
  • Improvement of bicycle facilities (parking, locks etc)
  • Other: No 2017.gada rudens līdz 2018.gada jūlijam tika izbūvēt jauns apgaismots asfaltēts veloceliņš, kas savieno Priekuļus ar Cēsīm, tādējādi uzlabojot velopārvietošanās iespējas. 2018.gadā Priekuļu novadā