Participants

Contact & Activities

Participating city

Švenčionys
4.262 inhabitants

Local contact

Strateginės komunikacijos skyrius
Regina
Vilniaus g. 19 Švenčionys
++370 8 387 66 372

Participation 2019

The participant is committed to:

Organising a week of activities, taking into account the focal theme.
16 September
16.00 val. Gyvūnėlių mankšta. Bendra linksma tetralizuota vaikų ir jų tėvelių mankšta, primenanti įvairių gyvūnų judesius – nuo varlės iki meškos ar krokodilo. Pabradės l/d ,,Varpelis“. ( Žalioji g. 9, Pabradė).

18.00 val. Vieša treniruotė. Treniruotė skirta plačiai visuomenei. Pabradės kultūros centras (Vilniaus g. 46, Pabradė).
17 September
8.00 val. Kūno kultūros pamoka su TRIKKE. TRIKKE pamokos puikus būdas sportuoti, aktyviai leisti laisvalaikį ar pramogauti vaikams ir suaugusiems.
Susipažinsim su važiavimo technika , surengsim varžybas ar komandines estafetes. Pabradės ,,Ryto“ gimnazija (Upės g. 19, Pabradė)

8.55 Kūno kultūros pamoka su TRIKKE. TRIKKE pamokos puikus būdas sportuoti, aktyviai leisti laisvalaikį ar pramogauti vaikams ir suaugusiems.
Susipažinsim su važiavimo technika , surengsim varžybas ar komandines estafetes. Pabradės ,,Žeimenos“ gimnazija ( Vilniaus g. 43, Pabradė).

11.05 Kūno kultūros pamoka su TRIKKE. TRIKKE pamokos puikus būdas sportuoti, aktyviai leisti laisvalaikį ar pramogauti vaikams ir suaugusiems.
Susipažinsim su važiavimo technika , surengsim varžybas ar komandines estafetes. Švenčionių pradinė mokykla ( Adutiškio g. 18, Švenčionys).

12.10 Kūno kultūros pamoka su TRIKKE. TRIKKE pamokos puikus būdas sportuoti, aktyviai leisti laisvalaikį ar pramogauti vaikams ir suaugusiems.
Susipažinsim su važiavimo technika , surengsim varžybas ar komandines estafetes. Švenčionių progimnazija (Lentupio g.32, Švenčionys).

14.00 Kūno kultūros pamoka su TRIKKE. TRIKKE pamokos puikus būdas sportuoti, aktyviai leisti laisvalaikį ar pramogauti vaikams ir suaugusiems.
Susipažinsim su važiavimo technika , surengsim varžybas ar komandines estafetes. Adutiškio pagrindinė mokykla (Postavų g. 36, Adutiškis).
18 September
16.00 val. Gyvūnėlių mankšta. Bendra linksma tetralizuota vaikų ir jų tėvelių mankšta, primenanti įvairių gyvūnų judesius – nuo varlės iki meškos ar krokodilo Švenčionių l/d ,,Gandriukas“ (Sodų g. 30, Švenčionys).

18.00 val. Vieša treniruotė. Treniruotė skirta plačiai visuomenei. Švenčionių miesto parkas.

16.00 val. Gyvūnėlių mankšta. Bendra linksma tetralizuota vaikų ir jų tėvelių mankšta, primenanti įvairių gyvūnų judesius – nuo varlės iki meškos ar krokodilo. Švenčionėlių l/d ,,Vyturėlis“ ( Ateities g. 50, Švenčionėliai).