Participating towns and cities

UkraineDenezhnikovo, Ukraine

Population:
900 inhabitants
Contact:
Сергій Артьомов
вул.Центральна, 28Б
93511 Денежникове Denezhnikovo
(++380) 644596183
Denezhnikovo already registered 4x for EUROPEANMOBILITYWEEK in: 2014 2013 2012 2011

Participation 2011

Activities within the week Activities within the week

Denezhnikovo organises activities during EUROPEANMOBILITYWEEK 2011, taking into account the annual theme.

All week
Найдієвішим заходом будь-якого проекту є особистий приклад ініціаторів проведення заходу.
Для мене відмова від моторизованих видів транспорту триває з початку 80-х років минулого століття. Навіть коли я працював головним інженером колгоспу, по господарству я пересувався переважно на велосипеді, що визивало невдоволення у голови колгоспу. В цьому він бачив загрозу своїй мобільності і мобільності інших головних спеціалістів колгоспу, котрі пересувались виключно на службових автомобілях. Але прості колгоспники бачили приклад того, що є можливість заощаджувати на утриманні службових автомобілів і були завжди на моєму боці. Мабуть, ще й тому, що вони теж пересувались на велосипедах і я був, так би мовити, «їхньою людиною».
З 2006 року, з часу, коли я працюю сільськім головою, по території села пересуваюсь виключно на велосипеді. Навіть для поїздки в районний центр на різні засідання, головним транспортом для мене є велосипед, а це – 10 км в один бік.

В цьому році при святкуванні Дня села 12 липня, вокальний ансамбль сільського Будинку культури пересувався по селу на брічці з кінською тягою.
В цей же день, вперше молодь села в кількох місцях, переважно в місцях масового відпочинку на берегу річки Айдар, провела вело флеш-моби.

Permanent measures Permanent measures

Denezhnikovo implements one or more new permanent measure(s), which contribute(s) to modal transfer from private car to environmentally sound means of transport.

New or improved bicycle facilities
Improvement of bicycle facilities (parking, locks etc)
Mobility management
Launch of awareness-raising campaigns