Participating towns and cities

LatviaSmiltene, Latvia

Population:
12.727 inhabitants
Department:
Smiltene municipality council
Contact:
Zelma Mičule
Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, Latvija, LV4729
(++371) 64707866
Smiltene already registered 4x for EUROPEANMOBILITYWEEK in: 2019 2018 2017 2015

Participation 2017

Activities within the week Activities within the week

Smiltene organises activities during EUROPEANMOBILITYWEEK 2017, taking into account the annual theme.

All week
Public consultation on September 22nd in centre of Smiltene at Baznicas laukums.

22. septembrī plānots uzsākt publisko apspriešanu projektam, kurā plānota Baznīcas laukuma Smiltenē, pārbūve. Publiskā apspriešana tiks uzsākta ar pasākumu Baznīcas laukumā 22. septembrī no plkst. 11:00 līdz 14:00, kurā iedzīvotāji varēs iepazīties un izteikt viedokli par piedāvātajiem risinājumiem galvenā laukuma pilsētas centrā - Baznīcas laukuma pārbūvi. Pasākums paredz slēgt daļu stāvlaukuma, lai tur organizētu publiskās apspriešanas uzsākšanās pasākumu, kā arī lai prezentētu iedzīvotājiem pārbūves projektu, ka nākotnē pilsētas centrs varētu izskatīties savādāk, īpaši uzsverot gājēju un velobraucēju priekšrocības. Pasākuma mērķis ir noskaidrot iedzīvotāju viedokli par plānotajām pārbūvēm Smiltenes pilsētas centrā, Baznīcas laukumā.
Pasākumā piedalīsies Smiltenes novada domes Saimnieciskās nodaļas vadītāja, Attīstības un plānošanas nodaļa, kā arī projektētāji, kas gan atbildēs uz iedzīvotāju jautājumiem, gan uzklausīs viņu viedokli.

Permanent measures Permanent measures

Smiltene implements one or more new permanent measure(s), which contribute(s) to modal transfer from private car to environmentally sound means of transport.

New or improved bicycle facilities
Improvement of bicycle network (creation of new lanes, extension, renovation, signposting etc)
Pedestrianisation
Create or enlarge pedestrian streets

Car-free day Car-free day

Smiltene carries out a Car-Free Day 2017 and closes off one or more streets to traffic, and opens it to pedestrians, cyclists and public transport.

Zone opened to residents on Car-Free Day:
22. septembrī tiks slēgta daļa Baznīcas laukuma stāvlaukuma, lai organizētu publiskās apspriešanas uzsākšanās pasākumu laikā no plkst. 11-14