Participants

Contact & Activities

Participating city

Ādažu novads ()
11.490 inhabitants

Local contact

Attīstības un investīcīju daļa
Iveta
Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu novads
++371 29116486

Participation 2018

The participant is committed to:

Organising a week of activities, taking into account the focal theme.
16 September
Plkst. 18.00 tikšanās vietā Līgo laukumā, kopā ar biedrību "Ādaži velo" izbraukt velomaŗšrutu "Mazais Baltezera loks". Mērķis - iepazīstināt novada iedzīvotājus ar velomaršrutu un maršrutam pieguļošajās apkārtnēs bērnu un jauniešu iedrošināšana izmantot ikdienas braucienos velosipēdus.
17 September
Plkst. 18.00 tikšanās vietā Līgo laukumā, kopā ar biedrību "Ādaži velo" izbraukt velomaŗšrutu "Ādaži - Āņi". Mērķis - iepazīstināt novada iedzīvotājus ar velomaršrutu un maršrutam pieguļošajās apkārtnēs bērnu un jauniešu iedrošināšana izmantot ikdienas braucienos velosipēdus.
18 September
Plkst. 18.00 tikšanās vietā Līgo laukumā, kopā ar biedrību "Ādaži velo" izbraukt velomaŗšrutu "Ādaži - Iļķene". Mērķis - iepazīstināt novada iedzīvotājus ar velomaršrutu un maršrutam pieguļošajās apkārtnēs bērnu un jauniešu iedrošināšana izmantot ikdienas braucienos velosipēdus.
19 September
Plkst. 18.00 tikšanās vietā Līgo laukumā, kopā ar biedrību "Ādaži velo" izbraukt velomaŗšrutu "Ādaži - Ātari". Mērķis - iepazīstināt novada iedzīvotājus ar velomaršrutu un maršrutam pieguļošajās apkārtnēs bērnu un jauniešu iedrošināšana izmantot ikdienas braucienos velosipēdus.
20 September
Plkst. 18.00 tikšanās vietā Līgo laukumā, kopā ar biedrību "Ādaži velo" izbraukt velomaŗšrutu "Ādaži - Divezers". Mērķis - iepazīstināt novada iedzīvotājus ar velomaršrutu un maršrutam pieguļošajās apkārtnēs bērnu un jauniešu iedrošināšana izmantot ikdienas braucienos velosipēdus.
21 September
Ādažu diena bez auto - plkst. 7.30-10.00 - rīts kurā sveicināsim ādažu ciema centrā - Attekas un Gaujas ielas aplī visus, kas šajā dienā dodas ikdienas gaitās ar velosipēdiem, kājām vai sabiedrisko transportu. Biedrības "Ādaži velo" pārstāvji kopā ar profesionālu velo meistaru rādīs, kā pareizi pieslēgt velosipēdu veloturētājiem, kā izmantot publiskās velo apkopes stacijas, kas novada teritorijā ir uzstādītas 3 vietās. Pieaicināti arī Rīgas pašvaldības policijas bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas policisti, kas ar atraktīvas spēles "Drošības spēle" palīdzību iepazīstinās bērnus ar daždām situācijām uz ielas un izspēlēs rīcības scenārijus.
22 September
Biedrības "Ādaži velo" organizēts ģimenū velobrauciens - pa veloceļiem, meža ceļiem dosies uz 20 km attālo Ropažu novadu "Sauleskalnu", kur gan pa ceļam, gan tur uz vietas paredzētas aktivitātes un pikniks
Implementing one or more new permanent measure(s), which contribute(s) to modal transfer from private car to environmentally sound means of transport.
Permanent measures implemented this year:
New or improved bicycle facilities
  • Improvement of bicycle network (creation of new lanes, extension, renovation, signposting etc)
  • Improvement of bicycle facilities (parking, locks etc)
  • Other: Katru gadu tiek palielināts velosipēdu noevietņu skaits pie pašvaldības iestādēm un teritorijā. 3 vietās novada tteritorijā - Alderu pludmalē, Ādažos pie Gaujas tilta un Ādažos Gaujas un Attekas iela