Participants

Contact & Activities

Participating city

Перечин ()
12.700 inhabitants

Local contact

економічного розвитку, міжнародних відносин, інвестицій та туриз
Тирпак Іванна
89200 Закарпатська область
м.Перечин, пл.Народна, 16
++380 664959830

Participation 2018

The participant is committed to:

Organising a week of activities, taking into account the focal theme.
16 September
Інформаційна кампанія. Конкурс на кращий малюнок "Велосипед у моєму житті". Акція «Безкоштовна кава для велосипедиста» (в закладах громадського харчування громади) . Акція «Я обираю громадський транспорт»
17 September
Інформаційна кампанія. Конкурс на кращий малюнок "Велосипед у моєму житті". Акція «Велосипедом на роботу (в школу чи дитячий садок)» . Акція «Безкоштовна кава для велосипедиста» (в закладах громадського харчування громади) . Навчання правил дорожнього руху в садках і початкових класах . Акція «Я обираю громадський транспорт» . Круглі столи у навчальних закладах громади «ЄТМ-2018: популяризація здорового способу життя у Перечинській ОТГ».
18 September
Інформаційна кампанія. Конкурс на кращий малюнок "Велосипед у моєму житті". Акція «Велосипедом на роботу (в школу чи дитячий садок)» . Акція «Безкоштовна кава для велосипедиста» (в закладах громадського харчування громади) . Навчання правил дорожнього руху в садках і початкових класах . Акція «Я обираю громадський транспорт»
19 September
Інформаційна кампанія. Конкурс на кращий малюнок "Велосипед у моєму житті". Акція «Велосипедом на роботу (в школу чи дитячий садок)». Акція «Безкоштовна кава для велосипедиста» (в закладах громадського харчування громади) . Навчання правил дорожнього руху в садках і початкових класах. Виставка велосипедів підприємців Закарпаття, майстер-клас з навчання їзди на велосипеді, скейті, сігвеї, ремонту велосипеду. Нагородження переможців конкурсів . Акція «Я обираю громадський транспорт»
20 September
Інформаційна кампанія. Конкурс на кращий малюнок "Велосипед у моєму житті". Акція «Велосипедом на роботу (в школу чи дитячий садок)» . Акція «Безкоштовна кава для велосипедиста» (в закладах громадського харчування громади) . Навчання правил дорожнього руху в садках і початкових класах . З'їзд велолюбителів Перечинської ОТГ у велосадибі с.Дубриничі. Перегляд фільму на велотематику у велосадибі. Акція «Я обираю громадський транспорт»
21 September
Інформаційна кампанія. Нагородження переможців конкурсу на кращий малюнок "Велосипед у моєму житті". Акція «Велосипедом на роботу (в школу чи дитячий садок)». Акція «Безкоштовна кава для велосипедиста» (в закладах громадського харчування громади) . Навчання правил дорожнього руху в садках і початкових класах . Екзамен на водійські права велосипедиста в садках і початкових класах. Акція «Я обираю громадський транспорт»
22 September
Інформаційна кампанія. Акція «Безкоштовна кава для велосипедиста» (в закладах громадського харчування громади) . Велоквест по веломаршруту. Акція «Я обираю громадський транспорт»
Carrying out a Car-Free Day event by closing one or more streets to traffic, and opening it to pedestrians, cyclists and public transport. This should preferably happen on 22 September to mark your town or city as part of World Car-Free Day.
Zone opened to residents on Car-Free Day:
Буде визначено напередодні проведення ЄТМ. Попередньо - вулиця Б.Хмельницького та вулиця Гагаріна у м.Перечин
Implementing one or more new permanent measure(s), which contribute(s) to modal transfer from private car to environmentally sound means of transport.
Permanent measures implemented this year:
Pedestrianisation
  • Extension or creation of new greenways
  • Other: реєстрація веломаршруту
Participation in related EU initiatives:
  • The Covenant of Mayors (as signatory)