Participating towns and cities

UkrainePerechyn, Ukraine

Population:
12.700 inhabitants
Department:
економічного розвитку, міжнародних відносин, інвестицій та туриз
Contact:
Тирпак Іванна
89200 Закарпатська область
м.Перечин, пл.Народна, 16
89200 Perechyn
(++380) 664959830
Perechyn already registered 6x for EUROPEANMOBILITYWEEK in: 2019 2018 2017 2016 2012 2011

Participation 2018

Activities within the week Activities within the week

Perechyn organises activities during EUROPEANMOBILITYWEEK 2018, taking into account the annual theme.

16 September
Інформаційна кампанія. Конкурс на кращий малюнок "Велосипед у моєму житті". Акція «Безкоштовна кава для велосипедиста» (в закладах громадського харчування громади) . Акція «Я обираю громадський транспорт»
17 September
Інформаційна кампанія. Конкурс на кращий малюнок "Велосипед у моєму житті". Акція «Велосипедом на роботу (в школу чи дитячий садок)» . Акція «Безкоштовна кава для велосипедиста» (в закладах громадського харчування громади) . Навчання правил дорожнього руху в садках і початкових класах . Акція «Я обираю громадський транспорт» . Круглі столи у навчальних закладах громади «ЄТМ-2018: популяризація здорового способу життя у Перечинській ОТГ».
18 September
Інформаційна кампанія. Конкурс на кращий малюнок "Велосипед у моєму житті". Акція «Велосипедом на роботу (в школу чи дитячий садок)» . Акція «Безкоштовна кава для велосипедиста» (в закладах громадського харчування громади) . Навчання правил дорожнього руху в садках і початкових класах . Акція «Я обираю громадський транспорт»
19 September
Інформаційна кампанія. Конкурс на кращий малюнок "Велосипед у моєму житті". Акція «Велосипедом на роботу (в школу чи дитячий садок)». Акція «Безкоштовна кава для велосипедиста» (в закладах громадського харчування громади) . Навчання правил дорожнього руху в садках і початкових класах. Виставка велосипедів підприємців Закарпаття, майстер-клас з навчання їзди на велосипеді, скейті, сігвеї, ремонту велосипеду. Нагородження переможців конкурсів . Акція «Я обираю громадський транспорт»
20 September
Інформаційна кампанія. Конкурс на кращий малюнок "Велосипед у моєму житті". Акція «Велосипедом на роботу (в школу чи дитячий садок)» . Акція «Безкоштовна кава для велосипедиста» (в закладах громадського харчування громади) . Навчання правил дорожнього руху в садках і початкових класах . З'їзд велолюбителів Перечинської ОТГ у велосадибі с.Дубриничі. Перегляд фільму на велотематику у велосадибі. Акція «Я обираю громадський транспорт»
21 September
Інформаційна кампанія. Нагородження переможців конкурсу на кращий малюнок "Велосипед у моєму житті". Акція «Велосипедом на роботу (в школу чи дитячий садок)». Акція «Безкоштовна кава для велосипедиста» (в закладах громадського харчування громади) . Навчання правил дорожнього руху в садках і початкових класах . Екзамен на водійські права велосипедиста в садках і початкових класах. Акція «Я обираю громадський транспорт»
22 September
Інформаційна кампанія. Акція «Безкоштовна кава для велосипедиста» (в закладах громадського харчування громади) . Велоквест по веломаршруту. Акція «Я обираю громадський транспорт»

Permanent measures Permanent measures

Perechyn implements one or more new permanent measure(s), which contribute(s) to modal transfer from private car to environmentally sound means of transport.

Pedestrianisation
Extension or creation of new greenways
реєстрація веломаршруту

Car-free day Car-free day

Perechyn carries out a Car-Free Day 2018 and closes off one or more streets to traffic, and opens it to pedestrians, cyclists and public transport.

Zone opened to residents on Car-Free Day:
Буде визначено напередодні проведення ЄТМ. Попередньо - вулиця Б.Хмельницького та вулиця Гагаріна у м.Перечин