Participants

Contact & Activities

Participating city

Gmina Stryszów
6.895 inhabitants

Local contact

Inwestycji i Rozwoju
Mateusz Bródka
Stryszów 149
++48 33 8797 412

Participation 2020

The participant is committed to:

Organising a week of activities, taking into account the focal theme.
16 September
"Gmina Stryszów aktywnie i zdrowo!" - dodanie informacji o Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Transportu na stronę internetową gminy i portal społecznościowy Facebook oraz zachęcenie mieszkańców do korzystania z różnych form mobilności przyjaznych dla środowiska.
17 September
Dzień I - wybieramy się na rower
Akcja informacyjna w drugim dniu Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu na profilu Gminy Stryszów na portalu społecznościowym Facebook - zachęcenie mieszkańców Gminy Stryszów do przemieszczania się za pomocą roweru.
18 September
Dzień II - uprawiamy Nordic Walking
Akcja informacyjna w trzecim dniu Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu na profilu Gminy Stryszów na portalu społecznościowym Facebook - zachęcenie mieszkańców Gminy Stryszów do chodzenia z kijkami - Nordic Walking.
19 September
Dzień III - biegamy
Akcja informacyjna w czwartym dniu Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu na profilu Gminy Stryszów na portalu społecznościowym Facebook - zachęcenie mieszkańców Gminy Stryszów do biegania.
20 September
Dzień IV - spacerujemy
Akcja informacyjna w piątym dniu Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu na profilu Gminy Stryszów na portalu społecznościowym Facebook - zachęcenie mieszkańców Gminy Stryszów do spacerowania.
21 September
Panel dyskusyjny z EKOdoradcą w szkołach z terenu gminy Stryszów. W ramach panelu podsumowano i zakończono akcję informacyjną związaną z Europejskim Tygodniem Zrównoważonego Transportu w Gminie Stryszów oraz ponownie zachęcono dzieci do korzystania z transportu bezemisyjnego. Najaktywniejszym dzieciom wręczono drobne upominki ETZT.