Participants

Contact & Activities

Participating city

Prienai
8.610 inhabitants

Local contact

Strateginės komunikacijos skyrius
Regina
Laisvės aikštė 12, Prienai
++370 8 319 61102

Participation 2020

The participant is committed to:

Organising a week of activities, taking into account the focal theme.
16 September
Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Rugsėjo 16-22 d. Iššūkis sau. Per savaitę išsikelti sau iššūkį ir išvažinėti tam tikrą kilometrų skaičių kuris yra suskirstytas lygiais (lengvas 30 km., vidutiniškas 50 km., sunkus 100 km. ir daugiau). Transporto priemonės draugiškos aplinkai (dviratis, riedučiai, paspirtukai ar kt.). Fiksuoti tai programėlėse ir siųsti nurodytu elektroniniu paštu. rolanda.rainyte@vsbprienai.lt.
Rugsėjo 16-22 d. Išvažinėk vaisių. Naudojant išmanias telefono programėles, kuriose fiksuojamas yra sporto maršrutas, fiksuoti savo važiavimo maršrutą, kuriame turi matytis vaisiaus forma (bananas, ananasas, braškė, obuolys ar kt.). Užfiksuota maršrutą (maršruto nuotrauką) siųsti elektroniniu paštu. Prienų rajono savivaldybė.
Prienų rajono savivaldybė. Rolanda Rainytė, visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą, 867879995.

Darželis ,,Pasaka“;
Darželis ,,Gintarėlis“;
Darželis ,,Saulutė“
Rugsėjo 16-22 d. Atvyk į darželį su draugiška aplinkai transporto priemone. Visą savaitę į darželį atvykti aplinkai draugiškomis transporto priemonėmis ne tik vaikams, bet stengtis įtraukti ir vaikų į tėvus į šią akciją, užfiksuotas akimirkas siųsti el. paštu. F. Vaitkaus g. 4, Prienai; Statybų g. 17, Prienai; Kauno g. 2C, Prienai. Monika Treigė, visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos priežiūrą mokykloje, 867879995, monika.treige@vsbprienai.lt.

Prienų rajono Stakliškių gimnazijos ikimokyklinio ugdymo įstaiga; Rugsėjo 16-22 d. Rytinė mankšta pagal ritminę muziką. Ikimokyklinio ugdymo įstaigose organizuoti rytines mankštas lauke ar grupėse (priklausomai nuo oro sąlygų) pagal ritminę muziką, akimirkas fiksuoti nuotraukose. Vilniaus g. 14, Stakliškių k., Stakliškių sen.,
Prienų r.sav.; Pieštuvėnų k., Stakliškių sen., Prienų r.sav. Laima Miliukienė, visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos priežiūrą mokykloje, 867879995, laima.miliukiene@vsbprienai.lt.